19 Temmuz 2018 Perşembe

İHBAR HATTI

BUNUN ADI VATANA İHANETTİR

Utanmadınız mı?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde yapılan işlerin yalan, talan, dolanbaçlı işlerle yönetilemeyeceğini neredeyse her yazımızda yazdık, her sokakta haykırdık. Demek ki bu işler belediye kadrolarına aldığınız akrabalarınızla, başka şehirlerden atadıklarınızla, iş hayatınız boyunca edindiğiniz arkadaşlarınıza fırsatlar yaratarak olmuyormuş!
Neymiş; belediyecilik bilgi, tecrübe ve vizyon sahibi değilsen yapılamıyormuş. Belediyeyi gerçekten yönetebilme kabiliyetine sahip niceleri varken, olanlara arkanı dönerek, ‘ben CHP rozetimi çıkarttım, sabah şu camide, akşam bu camide namaz kılarım’ diye ne kadar fazla müslüman olduğunu göstermekle de olmuyormuş.

MİLLİ KAYNAKLARI KENDİ ÇIKARLARINA DÖNÜK MÜ KULLANIYORLAR?

Bak, daire başkanlarından ikisi Fen İşleri Daire Başkanı Oktay Çolpan ve Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanların yüzünü kara, ettiğin duaları boşa çıkarttı. Halkın parasını, evine ekmek götüremeyenlerin haklarını çaldılar. Milli servetimizi, yetimin geleceğini çöpe attılar. Bu mu dur dürüst belediyecilik?

HALKIMIN PARASINI ÇÖPE ATARKEN, HİÇ Mİ VİCDANINIZ SIZLAMADI?

Halkın karşısına nasıl çıkacaksınız? Sizin yaptığınız belediyenin imkanlarını bilinmeyen rantlara çevirerek Türk bayrağını paçavra gibi ayaklar altına almak mıdır? Sorarım size; Vatanına, Bayrağına saygısı olmayanların sizce bundan sonra Tekirdağ’da yeri olur mu? Bundan sonra size ve işgal ettiğiniz makamlara güven olur mu?
Biz bu gördüklerimizden sonra biliniz ki sonuna kadar bayrağına bağlı, uğrunda ölmeye hazır, vatanını sevenler olarak, sizi şiddetle kınayarak bu işlerde ihmali olanları, Türk adaletine ve Türk yargısına teslim etmeyi şeref meselesi olarak görüyoruz.

BU KAÇINCI KAMU ZARARI!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı bu kişiler hakkında gerekeni yapmaya ve kamu zararına yol açan akıl ve mantıkla alakası olmayan bu durumu yargıya taşımalarını tavsiye ediyoruz.

“Lambadaki Cin” Ekibi olarak Tekirdağ halkının çıkarları doğrultusunda nasıl hareket ediyorsak, bundan sonra da arsızlık, hırsızlık, yolsuzluk yapanların, halkı kendi çıkarlarını korumak için aldatanların yakasında olacağız.
YAZIKLAR OLSUN…

ÖNEMLİ NOT: Şimdi soruyoruz; Hafriyat alanlarına kamyon başına alınan paralar nerede? Ve hangi hizmette kullanılıyor? Kadir abi Belediyeden iş alan Müteahhitler daire başkanlarının altına özel araç tahsis ediyorlarmış, Daire başkanlarından bazıları tüm personele son model cep telefonları hediye ediyormuş ve sen susuyorsun. Kısacası Büyükşehir Belediyesinde AKÇELİ işler mi dönüyor? diye soruyoruz, Kadir abi senden cevap bekliyoruz.Nijat Ayvaz
Kamera-Kurgu-Montaj: TC Özer Enginler

Lambadaki Cin İrtibat;
Nijat Ayvaz 0537 606 80 86
Özer Enginler 0533 513 42 01