22 Temmuz 2018 Pazar

İHBAR HATTI

Ülkeyi yönetmeye böyle mi talip olacaksınız?

Masalcı

Masalcı

E-Posta :Bütün siyasi partiler 1 Kasım seçimlerine büyük bir hazırlık yaparken "bizimgazete" olarak Cumhuriyet Halk Partisi'nin Tekirdağ'lı seçmeni sandıktan uzak tutmak için ne tür hazırlıklar yaptığını gözden geçirme ihtiyacı duyduk. Baktık ki, Tekirdağ'ı CHP'nin kalesi olarak gören yöneticiler; hata üstüne, hata yapmaya devam ediyorlar.

Tekirdağ nasıl olsa bizim şımarıklığı, CHP'de bir rehavet yaratmış. Yerel seçim öncesi türlü entrikalarla; bir önceki belediye başkanı nı görevinden eden, getirdikleri belediye başkanı başarısız olunca şikayet eden, 'kirli ittifak' yine iş başında. Şimdi de İl başkanlığı ve İlçe başkanlığına el atmış, diğer İlçeler de sıradaymış.

Bakın Sn.Faik Öztrak, CHP sizin özel partiniz değil, tapusu da size ait değil!.. CHP'ye oy verenleri akılsız yerine koyamazsınız, onlarla alay edemezsiniz!.. Sizin kişisel kaprisleriniz, benim dediğim olacak inadınız, şu an ki belediye başkanlarını ortaya çıkarttı. Herkesi bir kenara atarak bir, iki kişi bir araya gelip te aldığınız kararların ne kadar yanlış olduğunu gördük, gördünüz, Tekirdağ halkı da görüyor ve her fırsatta kulaklarınızı çınlatıyor.

Biz eminiz ki, siz de gece olup yatağa uzandığınızda, rahat değilsiniz. Seçim kapıda ve seçim sonuçları senin için çok daha önemli. (Ölene kadar kontenjan) meselesi... Adamı uyku tutmaz.

Doktor reçete yazmadığı sürece eczacılar bir işe yaramaz

Süleymanpaşa Belediye Başkanımız eczacı, İlçe başkanlığına getirdiğiniz ise ilaç pazarlamacısı, ayrıca babası eczacı kalfalığından emekli. İl başkanlığına getirmeyi düşündüğünüz Ufuk Ersöz de eczacı. Eczacılara karşı olan ilginizin nedenini anlayamadık. Biz size emekli öğretmenleri, silahlı kuvvetleri belediye ye doldurdunuz derken, eczacılara yönelin demedik. Ayrıca unutmayın ki, doktor reçete yazmadığı sürece eczacılar bir işe yaramaz. Kamuoyu olarak merak ediyoruz. Bu kadar çok sağlığa önem verecektiniz de,ayak oyunları ile var olan doktor'u niye yediniz?..

Tabii ki siz kendinize biat edecek, ipleri elinizde olacak kuklalar istiyorsunuz.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nin gözünü boyadığınızı, onları Tekirdağ'da ki başarının size ait olduğunu söyleyerek aldattığınızı da çeşitli kaynaklardan duyuyoruz Sn.Faik Öztrak. Şu doğru; evet Tekirdağ CHP elinizde kalan kalelerden biri ama sizin bu tutarsız davranışlarınız yüzünden günden, güne eriyor. Bir gün, belki de 1 Kasım seçimlerinde millet 'eh yeter artık' derse hiç şaşırmayın. Ama ne olacak, sizin tuzunuz kuru, olan CHP'ye olacak ve siz hiç utanmadan, hangi yüzle Atatürk'ün huzuruna Anıtkabir'e giderek saygı duruşunda bulunacaksınız.

Size bir öneride bulunalım;

CHP Genel Başkanı Sn.Kılıçdaroğlu kendi İl'i olan Tunceli'den seçilemeyeceğini bildiği için aday olmuyor. Gürsel Tekin ise, CHP Tekirdağ belediye yi kazandığından bugüne müteahhit firmalar sayesinde zaten İlimizle ilgili. Sn.Faik Öztrak siz matematik teki Pi sayısı gibi zaten buraya çakılısınız. Bu durumda madem sizi İzmir'e gönderemedik, o zaman genel başkanımızı da buraya alalım ve milletvekili sıralaması şöyle olsun;

1. Sn.Kılıçdaroğlu.

2. Sn.Gürsel Tekin.

3. Sn.Faik Öztrak.

4, 5, 6 ya ise kimi koyarsanız koyun. 3. sırada olursanız belki bu Tekirdağ için biraz mücadele edersiniz. Sn.Faik Öztrak, çünkü hiç bir şey sizin umurunuzda değil. Tekirdağ tarım kenti imiş, ziraat ten anlayan adamımız varmış, destek verilmesi gerekiyormuş umurunuzda değil.

Sizim egolarınız önemli. Siz kendinize biat edecek köleler istiyor önünüzü biraz daha açmak için elinizden geleni ardına koymuyorsunuz.

Dip not:
Tekirdağ'da önemli bir oy oranı var ki, önceden ANAP'a, DOĞRU YOL'a verip te şimdi CHP'nin cebinde duran, bu oylar dursun diye cebinize koyduğunuz yerden kaçar yada çalınırsa belediye koyduğunuz, İl, İlçe'ye yerleştirdiğiniz başkanlarla oturur, karşılıklı çekirdek çıtlatırsınız.


25 Eylül 2015 Cuma 17:43
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

GÜNDEM HABER

TOKİ Süleymanpaşa Konutları teslimata hazır

Tekirdağ Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Sayın Mustafa YEL, TOKİ Süleymanpaşa 408 Konutluk Sosyal Proje

Gönlü Çorlu'daymış

ÇORLU Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen toplantıdan sonra Çorlu'da gazetecilere demeç veren Büyükşehir

Süleymanpaşa Kadın Platformu; "HAK" ve "CAN" derdindeyiz

Süleymanpaşa Kadın Platformu'nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü" öncesinde düzenlediği etkinlikte konuşan CHP

Kılıçdaroğlu: "Bütün dokunulmazlıkları kaldıralım"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basına yaptığı açıklamada: "Dokunulmazlıklar konusunda şunu ifade

CHP'nin Meclis Başkanı Adayı Deniz Baykal

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal TBMM'de yaptıkları görüşme sonrası

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • CHP'DE DEĞİŞİM ZAMANI

    Bundan sonra dikiş tutar mı? tutmaz. Asıl düşünülmesi gereken CHP bu kargaşayı yaşarken

TEKİRDAĞ - HAVA DURUMU

TEKIRDAG