19 Temmuz 2018 Perşembe

İHBAR HATTI

SİZ MİLLETİN PARASINI ÇAR ÇUR EDİYORSUNUZ

Masalcı

Masalcı

E-Posta :

·       


Yeter artık TESKİ yöneticileri bıktık artık sizden. 100. Yıl Mahallesinde Muhteşem Yüzyıl Konakları'nda şantiye abonesinden su kullanmakta... Sitenin giriş sayacının yüklü miktarda su borcu var, borcundan dolayı giriş sayacını mühürlediniz. Buraya kadar olanı anladık ama her gün Belediye'nin tankeri ile Muhteşem Yüzyıl Konakları'nın su depolarını doldurmanızı anlamadık.

·         

·        Her gün İbrahim İÇÖZ ve abone ileri daire başkanın emri ile 3 tanker su taşıyorsunuz, depolarını dolduruyorsunuz. Yazık Beyler hem bedava su veriyorsunuz, hem de su tankeri mazot yakıyor, çalışanın ücreti ve mesaisi cabası.

·         

·        Siz milletin parasını çar, çur ediyorsunuz. Bu iş üniversite de öğretim üyeliğine benzemez, milletin hakkı var. Öbür taraftan sitenin suyunu hem borçtan kesiyorsunuz, hem de siz çözüm üretiyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Sayın 'TESKİ YÖNETİCİLERİ' siz başarılısınız ha!!! Biz o siteye neden su taşıdığınızı da biliyoruz ama gereken yapılmazsa onu da açıklarız haberiniz ola...

·         

·        Bir örnek daha vereyim; Ferhadanlı Köyü'ne günlerce tankerle su taşıdınız, bir türlü köyün suyunu arıtamadınız. Daire Başkanı Fatih BAŞARAN ve İbrahim İÇÖZ Ferhadanlı Köyü'ne günlerce tankerle su yolladı. Yazık Beyler araçlar mazot yakıyor. Ferhadanlı Köyünde hayvancılık yapan bir vatandaş bir bakıyor ki tahliye vananız açık, bütün su dereye akıyor.

·         

·        Atatük boşuna dememiş: "Köylü milletin efendisi" diye vatandaş farketmese olayı, siz okumuşlar devlete zarar vermeye devam edeceksiniz. SİZ BAŞARILISINIZ HAA!!!

 

·        NOT: Sözü geçen sitede kıramayacağınız birim oturuyor.


01 Eylül 2015 Salı 01:35
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

 • muhtesem yuzyıl konakları sakini

  Misafir 01 Eylül 2015 18:25 Sayın yazar Bizim sitemiz ve tasınan su ile alakalı yazınızı hayretler içerisinde okudum. Bu sitede bulunan 100 hanenin yasamıs olduğu sıkıntıyı( bu sıkıntı muteahhit kaynaklı) arastırmadan ;sırf karalama kampanyanızda araç olarak kullanmanız sizin ne kadar? Objektif oldugunuzu gostermektedir. İsin doğrusunu öğrenmek icin sizi 100. Yıl muhteşem yuzyıl konaklarına bekleriz;sayet gerçekten gazetecilik yapma istegindeydeniz.

 • gercekler

  Misafir 01 Eylül 2015 19:12 sitede oturanları dinleyerek yazın lütfen ya gelin yada tel verin görüşlim gercekelri öğrenin bize sitemiz tesk görevleri sadece gecici olarak çözüm bulmuşlardır oda sayaclar okunarak üçreti ödenmek şartu ile tankerle su getirmişlerdir ben site denetlemecisi olarak bizzat ben gittim yönetici arkadaşla kimseyi tanımayız etmeyiz sizin yazdığınız yazı dolayıs ile şu an site suzuz ve 100 hane suzuz olarak devam ediyor sizler gelin gercekleri öğrenin inşaatı yapan firma yüzğnden mahkeme aşamsında geciçi bir çözümdür öğrenin lütfen

 • Araştırmadan Konu İredenmeden yapılan Haber

  Misafir 01 Eylül 2015 19:40 Sayın yazar kimsenin parasının çar çur edildiği yok Müteahhit Güventürk İnş. Site sakinlerinden toplamış olduğu su parasını TESKİ'ye ödemediğinden dolayı sitenin suyu kesilmiştir. Abone İşlemlerinin Site yönetimine devri borç tahsil edildikten sonra yapılacaktı bu arada sitede oturan 350 kişinin susuz kalmaması mağdur edilmemesi için site yönetimi olarak TESKİ ile yaptığımız görüşmede belli bir süre zarfında TESKİ tankeri ile Sitemize su verilmektedir. Süzme sayaçlardan geçen miktar sitede oturan ABONELERE yansıtılacaktır. Kimsenin bedava su aldığı yok. Bu yazınız ile sitede oturan kişilerin bütün haklarını gasp etmiş oldunuz. Saygılarla Site Yöneticisi Gürkan ÖZCAN

 • biraz arastir

  Misafir 01 Eylül 2015 21:38 Neden su tasindigini cok biliyorsan acikla o zaman.... sadece yazmak icin yaziyon o su sayaclardan geciyo ve fatura olarak belediyeye geri odeniyor. Sadece elestirerek gazetecilik olmuyo biraz arastirsan dogruyu ogrenirsiniz.

 • HABER DOĞRU FAKAT ÇARPTIRILMIŞ

  Misafir 02 Eylül 2015 08:44 Muhteşem yüzyıla tanker geldiği doğru , sitenin yüklü borcu da oldugu dogru fakat gelen su bedava değil. Şantiye suyunun tonu 6tl iken siteye gelen tanker tonunu 20tl den dolduruyor ve sitedekilerin sayaçlarından geçtiğinden bu faturalara yansıtılacak. Ayrıca borç müteahitten kalma bir borç ve sitedeki 350 kişi çoluklu çocuklu yaşlısı da dahil susuz mu kalsın ,şimdi diyceksin ki öde borcunu açılsın. Müteahhit borcunu da sen öde ozman. sen bunun vebaline nasıl girersin yazıktır yazık .

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

GÜNDEM HABER

TOKİ Süleymanpaşa Konutları teslimata hazır

Tekirdağ Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi Sayın Mustafa YEL, TOKİ Süleymanpaşa 408 Konutluk Sosyal Proje

Gönlü Çorlu'daymış

ÇORLU Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen toplantıdan sonra Çorlu'da gazetecilere demeç veren Büyükşehir

Süleymanpaşa Kadın Platformu; "HAK" ve "CAN" derdindeyiz

Süleymanpaşa Kadın Platformu'nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü" öncesinde düzenlediği etkinlikte konuşan CHP

Kılıçdaroğlu: "Bütün dokunulmazlıkları kaldıralım"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basına yaptığı açıklamada: "Dokunulmazlıklar konusunda şunu ifade

CHP'nin Meclis Başkanı Adayı Deniz Baykal

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal TBMM'de yaptıkları görüşme sonrası

ÇOK OKUNANLAR

 • Haber bulunamadı

 • Haber bulunamadı

TEKİRDAĞ - HAVA DURUMU

TEKIRDAG